Tregu i natës - Bota Sot
E premte, 19 tetor 2018
  • Tregu i natës

    Një treg i natës i quajtuar Talad Nud Rod Fai, në Bangkok, Tajlandë, ndodhet prapë qendrës tregtare të madhe Esplanade. Hapet vetëm në mbrëmje dhe natën, tregu ofron gjëra ushqimore dhe mallra të zbritura për turmat e turistëve dhe vendasit poashtu./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test