Ditë në natë në New York - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Ditë në natë në New York

    Ky është momenti kur në New York përfundon dita dhe drita fillon te bjerë mbi qytet dhe lum. Imazhi është paqësor, që tregon kontrastin në mes të qiellit, ndërtesave dhe lumit. Fotoja është realizuar nga dritarja e avionit, gjatë udhëtimit për në Boston. Kjo foto është publikuar tek the Guardian./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test