Prishtina e mbuluar nga bora - Bota Sot
E mërkurë, 17 tetor 2018
  • Prishtina e mbuluar nga bora

    Reshje të borës nuk ka vetëm në Prishtinë, tashmë ka mbuluar gjithë vendin. Reshjet e dëborës që kanë nisur të bien prej mbrëmjes së të shtunës në Kosovë, përveç vështirësive në komunikacion, me vete kanë sjell edhe bukurinë dimërore që deri tani i ka munguar kryeqytetit dhe qyteteve të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test