Pamje përrallore nga Bjeshkët e Sharrit - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Pamje përrallore nga Bjeshkët e Sharrit

    Një pamje fantastike nga sezona e dimrit vjen edhe nga Bjeshkët e Sharrit. Bora e bardhë i jep pamjen e duhur tërheqëse kësaj zone.

    Kjo foto dhe më tepër publikohen çdo ditë nga kjo zonë./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test