Elegante dhe e thjeshtë në të kaltër – Dua Lipa mahnitëse në para-festën e Grammy - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
 • Elegante dhe e thjeshtë në të kaltër – Dua Lipa mahnitëse në para-festën e Grammy

  Dua Lipa ka vazhduar shkëlqimin e saj në prag të ceremonisë Gramy Awards.

  Mbrëmë është mbajtur para-mbrëmja e Grammy Awards nga Clive Davis.

  Dua Lipa u shfaq me një fustan të mrekullueshëm ngjyrë të kaltër të hapur.

  Flokët i mbajti të kapura dhe grim të thjeshtë që e bëri atë të duket vërtet mahnitëse.

  Dua Lipa është e nominuar në Grammy. Ajo është shqiptarja e parë që nominohet në një ngjarje kaq të madhe, bashkë me Bebe Rexhën.

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test