Sot festohet në familjen e Kiarës

Mediale Vip

Sot festohet në familjen e Kiarës

Më: 24 prill 2024 Në ora: 14:56
Kiara Tito

Moderatorja e njohur Kiara Tito pak me parë ka ndarë një urim mjaftë special.

Gjyshja saj Leta feston ditën e lindjes, andaj nuk kishte si të mungonte urimi nga mbesa.

“Edhe 100 Nena ma e mirë në botë, Leta”.

Image
Kiara Tito dhe Leta

Kujtojmë se Kiara është mjaftë e lidhur me gjyshen e saj këtë e ka treguar edhe sa ishte në ‘Big Brother’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat