Opozita proteston për rrëzimin e Ramës, por ja çfarë ndodh në plazhet e Shqipërisë (Pamjet) - Bota Sot
E enjte, 24 tetor 2019
  • Opozita proteston për rrëzimin e Ramës, por ja çfarë ndodh në plazhet e Shqipërisë (Pamjet)

    Opozita ka thirrur një tjetër protestë sonte në 20:00, për të rrëzuar Ramën. Protesta vjen në një moment ku situata është acaruar edhe më shumë, ndërkohë që gazeta gjermane BILD publikoi faktë të tjera tronditëse rreth blerjes së votave në Dibër.

    Ndryshe nga herët e tjera, protesta është caktuar të mbahet të premten, jo të shtunën. Siç duket vendi është ndarë në 3 grupime, një pjesë që proteston, një pjesë që ndjek mitingjet e qeverisë dhe një grup tjetër që po shijon plazhet e vendit.

1 / 6