Vizatimet më të mira që mund të bëni në fletore - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
  • Vizatimet më të mira që mund të bëni në fletore

    Kush ka ide dhe kreativitet nuk mund t’i rezistojë edhe këtij tundimi.

    Në fotogaleri po ju sjellim disa vizatime tepër interesante që mund t’i bëni lehtësisht në shtëpi. shembujt janë të thjeshtë. A ia dilni?

1 / 13
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test