Shtëpia e një deputeti të majtë në Tiranë, superluks që do t’ju lërë me gojë hapur - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
 • Shtëpia e një deputeti të majtë në Tiranë, superluks që do t’ju lërë me gojë hapur

  Ai nuk kishte fatin të ishte ministër i kësaj qeverie, por jeta e tij nuk do të jetë më pak komode edhe pas kësaj…

  Të paktën nisur nga fotot e apartamentit të tij që ligjvënësi posedon në kryeqytet.

  Kjo supershtëpi i përket një deputeti të majtë, banesën e të cilit e ka “dekonspiruar”(pa dashje) arkitekti që i ka arreduar apartamentin, diku pranë Kopshtit Zoologjik.

  Por edhe pse kurioziteti mund të jetë mjaftë i madh, për arsye etike jemi të detyruar të mos i përmendim emrin.

  Fundja, apartamentin luksoz dhe komod ai e ka bërë për qejfin e tij, pasi me parë se të ishte një deputet ka qenë një biznesmen… mund ta ketë edhe trashëgimi nga gjyshi, ose ‘dhuratë’ nga njerëzit e gruas, po ç’rëndësi ka kjo…?!

  Shikoni këto foto që sjellim për ju dhe mundohuni ta kopjoni… të paktën arredimin.

1 / 15
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat