Rita Ora i jep një puthje të ngrohtë burrit të saj

Bota e Yjeve

Rita Ora i jep një puthje të ngrohtë burrit të saj

Më: 9 maj 2024 Në ora: 17:23
Rita Ora dhe Taika Waititi

Bashkëshorti i Rita Orës, Taika Waititi, është bërë personi më i madh mbështetës për të pavarësisht suksesit të tij personal si regjisor i Hollywoodit me një pasuri të raportuar prej 13 milionë funtesh.

Rita Ora, 33 vjeçe, dhe Taika Waititi, 48 vjeç, janë bërë të famshëm që nga paraqitja e tyre e dashuruar në Met Gala të hënën.

Regjisori i suksesshëm, gjithmonë arrin të lërë bashkëshorten e tij këngëtare në qendër të vëmendjes, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora dhe Taika Waititi

Gjatë bashkëpunimit të tyre në mbrëmjen gala të modës, regjisori i lindur në Zelandën e Re mori përsëri një vend në sfond ndërsa iu bashkua bashkëshortes së tij në një udhëtim romantik me varkë, duke qenë së bashku me bukuroshen shqiptare që merr skenën qendrore.

Ndërsa Instagrami i Ritës e bën Taikën të duket si ylli më i vogël i çiftit, filmografia e tij është mbresëlënëse dhe dollapi i tij i çmimeve është plot – duke përfshirë edhe një “Oscar” për ‘Skenarin më të mirë të përshtatur’ për filmin ‘Jojo Rabbit’ të vitit 2020.

Image
Rita Ora dhe Taika Waititi

Gjatë udhëtimit të tyre me varkë pas Met Gala, çifti u shfaqën në momente të ngrohta me njëri-tjetrin, duke u puthur me plot pasion ndërsa udhëtonin me shpejtësi në det.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat