Brenda jahtit luksoz të aktorit të njohur - Bota Sot
E mërkurë, 14 nëntor 2018
  • Brenda jahtit luksoz të aktorit të njohur

    Aktori i njohur nga Hong Kongu, Jackie Chan i bëri vetes një dhuratë goxha të shtrenjtë.

    63-vjeçari bëri të tijin njërin prej 2 jahteve luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, me gjatësi 38.1 metra.

    Gjatë ceremonisë së marrjes në dorëzim të Jahtit nga ana e aktorit të famshëm, morën pjesë shumë politikanë, bankierë dhe yje të kinemasë.

    Siç do të shikoni në fotot e mëposhtme, bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, disponon edhe një pistë për uljen e helikopterëve.

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat