Tavolina e festave, e zeza që nuk prisje!!! - Bota Sot
E hënë, 10 dhjetor 2018
  • Tavolina e festave, e zeza që nuk prisje!!!

    Nëse e kuqja e zakonshme dhe ngjyra e florinjtë të kanë lodhur, mund të kthesh sytë nga një kombinim të ri dhe 'glamour' me të zezën: elegante dhe e sofistikuar. Ja si të shtroni një tavolinë feste duke guxuar me një ngjyrë sa të pazakontë, aq edhe tërheqëse: e zeza.

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat