Shqiptari me Huddersfieldin po fundosen në Premier League - Bota Sot
Shqiptari me Huddersfieldin po fundosen në Premier League

Futboll

Shqiptari me Huddersfieldin po fundosen në Premier League

Nga: K. G. Më: 22 dhjetor 2018 Në ora: 17:54
Shqiptari me Huddersfieldin po fundosen në Premier League

Ditë e keqe për shqiptarin Florent Hadërgjonaj, ku si vendas me Huddersfieldin pësuan humbje me rezultat 3:1 nga Southampton. Mbrojtësi Hadërgjonaj u paraqit titullar por zhgënjyen me ekipin e tij dhe po fundosen në Premier League në futboll.

Redmond (15'), Ings (42'-nga penalltia), Obafemi (71') shënuan për Southamptonin dhe Billing (58') për Huddersfieldin.   Southampton është i 16-ti me 15 pikë, kurse Huddersfield i parafundit (i 19-ti) me 10.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...