Interi vazhdon me fitore - Bota Sot
Interi vazhdon me fitore

Futboll

Interi vazhdon me fitore

Nga: K. G. Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 16:54
Interi vazhdon me fitore

Interi kthehet me tri pikë të mëdha, duke i shkaktuar humbje minimale me 1:0 skuadrës së Empolit, ku u paraqit edhe Frederik Veseli. Futbollisti Balde Keita shënon nga rreth 14 metra pikërisht në minutën e 72-të, e cila rezultoi me fitoren e madhe dhe që i mban zikaltrit në pozitën e tretë me 39 pikë, kurse Empoli është në vend të 17-ti me 16 pikë. Synimi i Interit është që ta përforcojnë pozitën e tretë, kurse Empoli është në pozitë të vështirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...