Tifozi më i ëmbël në botë - Bota Sot
Tifozi më i ëmbël në botë

Futboll

Tifozi më i ëmbël në botë

Më: 11 janar 2019 Në ora: 19:34
Tifozi

Kjo është kaq e pastër. Tifozëria shkon me traditë. Ajo përcillet brez pas brezi dhe arrin të shndërrohet në traditë familjare.

Kështu është edhe historia e këtij vogëlueshit, videoja e të cilët po bën xhiron e botës.

Ai është tifozi më i ri dhe më i ëmbël i futbollit. Ai sigurisht në të ardhmen do të jetë tifoz i flaktë i skuadrës skoceze, Glagow Rangers. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...