PSG synon yllin e Dortmundit - Bota Sot
PSG synon yllin e Dortmundit

Futboll

PSG synon yllin e Dortmundit

Më: 12 janar 2019 Në ora: 10:02
Julian Weigl

Paris Saint-Germain po përpiqet të nënshkruajë Julian Weigl nga Borussia Dortmund në janar.

Thomas Tuchel po kërkon të forcojë mesfushën e tij dhe shpreson të merr në skuadër njërin nga yjet premtues të klubit të tij të fundit që kishte udhëhequr para se të arrijë në Paris.

Mirëpo drejtuesit e klubit gjerman këmbëngulin se nuk do të lejojnë që 23 vjeçari të largohet në mes të sezonit, por PSG do të vazhdojë të përpiqet të negociojë me ekipin e Dortmundit ndërsa vetë lojtari është i hapur për një ndërprerje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...