Pikë e madhe për shqiptarin në Premier League - Bota Sot
Pikë e madhe për shqiptarin në Premier League

Futboll

Pikë e madhe për shqiptarin në Premier League

Nga: K. Goca Më: 12 janar 2019 Në ora: 17:58
Hadërgjonaj

Një pikë shumë e madhe për skuadrën e Huddersfield-it, ku luan mbrojtësi nga Kosova, Florent Hadërgjonaj. Huddersfield luajti baras 0:0 me Cardiffin vendas, në ndeshjen e javës së 22-të të Premier League. Hadërgjonaj u paraqit standard, u angazhuan maksimalisht dhe ia arritën qëllimin, që të dalin të pamposhtur, me shpresë se shumë shpejt do të ikin nga fundi i renditjes. Huddersfield është në vend të fundit (i 20-ti) me 11 pikë, kurse Cardif i 17-ti me 19 sosh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...