Kështu nuk bën Armando - Bota Sot
Kështu nuk bën Armando

Futboll

Kështu nuk bën Armando

Më: 16 janar 2019 Në ora: 10:27
Diego Armando Maradona me ish gruan

Lajmi i ndarjes së Diego Armando Maradonës, bëri një bujë të madhe në media, teksa së fundmi ka qenë bashkëshortja e argjentinasit, Rocio Olivia, që ka vendosur pikat mbi i duke konfirmuar ndarjen me legjendën.

Në të vërtetë kriza filloi në muajin dhjetor kur bashkëshortja e Diegos mori pjesë në një emision të ESPN dhe tha se ishte “single”, një përgjigje që si ka pëlqyer aspak trajnerit të Los Dorados de Sinaloa, i cili ka kuptuar se gjërat nuk ishin si më parë.

Ndërkohë së fundmi, Olivia ka vendosur të dalë hapur për marrëdhënien e saj me “El Pibe de Oron”. Pyetjes së një ndjekësi në “Instagram” nëse është ndarë me Maradonën, ajo iu përgjigj shkurt, por qartë: “Po”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...