Kështu nuk e keni pa Shaqirin - Bota Sot
Kështu nuk e keni pa Shaqirin

Futboll

Kështu nuk e keni pa Shaqirin

Më: 16 janar 2019 Në ora: 10:47
Kështu nuk e keni pa Shaqirin

Xherdan Shaqiri është duke kaluar momentet e tij më të mira në Liverpool.
Futbollisti nga Kosova, është në formë të mirë me Liverpool derisa ai vazhdon që të ndihet mirë edhe gjatë stërvitjeve që mbahen në Melwood te Liverpoolit.
Në një postim të tij në facebook Shaqiri duket se argëtohet me shokët e tij.
“Shumë punë dhe argëtim në Melwood”, ka shkruar Shaqiri. Në foto shihet se aq lart ka kërcyer.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...