Fellaini objektivi kryesor i Milanit - Bota Sot
Fellaini objektivi kryesor i Milanit

Futboll

Fellaini objektivi kryesor i Milanit

Më: 16 janar 2019 Në ora: 12:47
Marouane Fellaini

Sipas Mirror Mesfushori i United mund të largohet në merkaton e janarit për 17 milion euro.

Marouane Fellaini nuk bën pjesë në planet e skuadrës së Manchester United dhe mund të largohet që këtë muaj.

"Mirror" bën të ditur se mesfushori 31-vjeçari ka 18 muaj kontratë, me Djajtë e Kuq dhe për ta lënë të lirë të largohet kërkon 17 milion euro.

Milani e sheh Fellainin si përforcimin kryesor në mesfushë pasi Bonaventura e ka mbyllur sezonin pas një dëmtimi të rëndë.

Ndërkohë për belgun përvec Milanit, interes ka shfaqur Porto dhe Guangzhou Evergrande që drejtohet nga Italiani Fabio Cannavaro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...