Refuzohet oferta e Liverpool për 61 milionë funte për një talent - Bota Sot
Refuzohet oferta e Liverpool për 61 milionë funte për një talent

Futboll

Refuzohet oferta e Liverpool për 61 milionë funte për një talent

Më: 19 janar 2019 Në ora: 23:27
Joao Felix

Liverpool është në kërkim të një mesfushori ofansivë dhe duket se e ka gjetur atë por është refuzuar në ofertën e parë

Bëhet fjalë për mesfushorin ofensivë të Benficas, Joao Felix.

Sipas Correio de Manha, Liverpool ka bërë ofertë prej 61 milionë funte për përfaqësuesin e Portugalisë U21 dhe Benficas.

Por, Benfica e ka refuzuar ofertën e Liverpool për 19 vjeçarin pasi që kërkon 105 milionë funte.

Kjo vlerësohet se është klauzola e tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...