PSG në garë me Chelsean për yllin e mesfushës - Bota Sot
PSG në garë me Chelsean për yllin e mesfushës

Futboll

PSG në garë me Chelsean për yllin e mesfushës

Më: 23 janar 2019 Në ora: 06:18
Leandro Paredes

Drejtuesit e PSG kanë marrë parasysh kërkesat e Thomas Tuchel i cili ka kërkuar me doemos një mesfushor gjatë këtij afati kalimtar.

Skuadra franceze është futur në garë me skuadrën e Chelsea, për të siguruar shërbimet e yllit të Argjentinës.

Leandro Paredes është lojtari me agjentin e së cilit kanë biseduar skuadra e Paris Saint Germain, shkruan “Le10sport”.

Francezët i kanë propozuar agjentit të lojtarit një kalim të klientit të tij nga Rusia për në Paris.

Paredes do të ishte ndihmesë e madhe për Thomas  Tuchel, pasur parasysh se Verratti është lënduar dhe Rabiot nuk dëshiron të luaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...