Bilbao 0:0 Barcelona, lojtari dhe dështimi i ndeshjes - Bota Sot
Bilbao 0:0 Barcelona, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

Futboll

Bilbao 0:0 Barcelona, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 23:11
Pamje nga ndeshja

Athletic Bilabo ka arritur t’i marrë një pikë Barcelonës në kuadër të La Liga-së.

Athletic Bilbao dhe Barcelona barazuan pa gola në javën e 23-të në La Liga.

Lojtarët më të dalluar të ndeshjes ishin mesfushori i baskëve, Luis Garcia dhe portieri i katalonasëve, An dre Ter Stegen, që morën notën 8.0.

Leo Messi kishte një paraqitje mesatare, ndërsa mori vlerësimin, 7.1.

Ndërsa dështimi i ndeshjes ishte, Marcos, që mori notën 5.3.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...