Legjenda braziliane e futbollit, Edmilson Moraes flet për projektin e tij në Kosovë - Bota Sot
Legjenda braziliane e futbollit, Edmilson Moraes flet për projektin e tij në Kosovë

Futboll

Legjenda braziliane e futbollit, Edmilson Moraes flet për projektin e tij në Kosovë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 20:54

Kampioni i Botës me Brazilin në vitin 2002, Edmilson Moras, do të hapë kamp futbolli në Kosovë.

Moras këto ditë po qëndron në Prishtinë ku dhe ka folur ekskluzivisht në “Minuta e Fundit”.

Ai në këtë intervistë ka folur për karrierën e tij dhe planet e hapjes së kampit në Kosovë.

Ish fituesi i Ligës së Kampionëve me Barcelonën, në kronikën e mëposhtme flet për peripecitë nga fëmijëria deri tek kulmi i karrierës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...