Pepe: Porto synon finalen e Ligës së Kampionëve - Bota Sot
Pepe: Porto synon finalen e Ligës së Kampionëve

Futboll

Pepe: Porto synon finalen e Ligës së Kampionëve

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 21:40
Mbrojtësi i Portos, Pepe

Mbrojtësi i Portos, Pepe këmbëngul se ekipi i tij do të bëjë gjithçka për të fituar, pasi ata do të përpiqen të arrijnë në finalen e Ligës së Kampionëve këtë sezon.

Porto do të luajë ndaj Romës nesër, në kuadër të takimit të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

“Gjëja më e rëndësishme është fryma jonë e ekipit,” tha Pepe në konferencë për shtyp.

“Ne do të bëjmë gjithçka për të fituar, ne do të përpiqemi dhe do t’i ndihmojmë Porto-s që të shkojmë në finale.”

“Të luash në Ligën e Kampionëve është gjithmonë e mrekullueshme”, përfundoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...