Nesër tërheqja e shortit për Digitalb Kupën e Kosovës  - Bota Sot
Nesër tërheqja e shortit për Digitalb Kupën e Kosovës 

Futboll

Nesër tërheqja e shortit për Digitalb Kupën e Kosovës 

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 14:12
Nesër tërheqja e shortit për Digitalb Kupën e Kosovës 

Nesër (e mërkurë) në orën 12:00, në selinë e FFK-së, do të bëhet tërheqja e shortit për gjysmëfinalen e Digitalb Kupës së Kosovës.

Pjesëmarrjen në gjysmëfinale e kanë siguruar Ballkani, Feronikeli, Trepça’89 dhe Vëllaznimi. Ekipet janë në emocione të shortit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...