Tottenhami po monitoron me kujdes situatën... - Bota Sot
Tottenhami po monitoron me kujdes situatën...

Futboll

Tottenhami po monitoron me kujdes situatën...

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:06
Daniel Sturridge

Tottenhami po monitoron me kujdes situatën e Daniel Sturridge te skuadra e Liverpoolit. 

Sulmuesit i mbaron kontrata në përfundim të këtij sezoni, ndërkohë që te ‘Gjelat” ai shihet si një alternativë për Harry Kane, që do të ketë nevojë edhe të pushojë. Mungesa e një alternative të sulmuesit kryesor të skuadrës po ndihet aktualisht te skuadra e Pochettinos, ndaj dhe drejtuesit kanë nisur që të mendojnë që tani për merkaton e verës. Në “Anfield Road”, Sturridge ka humbur nën hijen e treshes magjike Salah-Firmino-Mane, ndërkohë që edhe Divock Origi preferohet përpara tij nga trajneri Klopp.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...