Gashi firmos me Besën - Bota Sot
Gashi firmos me Besën

Futboll

Gashi firmos me Besën

Nga: K. G. Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:31
Gashi firmos me Besën

Futbollisti Egzon Gashi është anëtar i ri i nënkampionit vjeshtor të Ligës së Parë të Kosovës, Besës nga Peja. Faqja e klubit pejan konfirmon se janë marrë vesh me Gashin dhe e vlerësojnë si përforcim të madh. Besa është në vend të dytë me 35 pikë, ka tri me pak se Vushtrria.

Besa synon rikthimin në elitën e futbollit.  Kolektiv që është përforcuar edhe me Robert Gjerajn para pak ditëve dhe me disa lojtarë tjerë, duke shtuar gjasat reale për të luftuar për kreun e tabelës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...