Tottenham-Dortmund, formacionet e mundshme - Bota Sot
Tottenham-Dortmund, formacionet e mundshme

Futboll

Tottenham-Dortmund, formacionet e mundshme

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 11:01
Tottenham-Dortmund

Sonte zhvillohen ndeshjet tjera të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve..

Në Londër, Tottenham e pret liderin e Bundesligës, Dortmundin, në përballjen që fillon nga ora 21:00.

Vendasit kanë dy mungesa shumë të mëdha si Harry Kane dhe Dele Alli, por edhe ‘Milionerëve’ u mungon Marco Reus.

Formacionet e mundshme:

Tottenham XI: Lloris, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Sissoko, Winks, Lamela, Eriksen, Son, Lucas

Borussia Dortmund XI: Burki, Schmelzer, Toprak, Diallo, Hakimi, Delaney, Witsel, Sancho, Pulisic, Guerreiro, Gotze.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...