Tifozët e Interit e gjuajnë me gurë gruan e Icardit, Wanda Nara - Bota Sot
Tifozët e Interit e gjuajnë me gurë gruan e Icardit, Wanda Nara

Futboll

Tifozët e Interit e gjuajnë me gurë gruan e Icardit, Wanda Nara

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 14:10
Wanda Nara

Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë fare i mirë për gruan e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, Wanda Nara. Kjo pasi që Wanda është sulmuar me gur deri sa ishte në veturë me djalin e saj, afër stadiumit ‘San Siro’.

Sipas raportimeve nga mediat italiane, për fat të mirë Wanda dhe djali i saj nuk kanë pësuar asnjë lëndim.

Wanda Nara ka qenë cak i sulmeve dhe kritikave kohët e fundit pasi që po cilësohet fajtore për rebelimin e Icardit.

Sulmuesi argjentinasi, Icardi po spekulohet se ka arritur marrëveshje me rivalët e Inter, Juventusin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...