Nainggolan: Icardi ka dhënë gjithçka për Interin - Bota Sot
Nainggolan: Icardi ka dhënë gjithçka për Interin

Futboll

Nainggolan: Icardi ka dhënë gjithçka për Interin

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 13:03
Ilustrim

Pas fitores ndaj Parmës dhe asaj me Rapid Vienën në Europa League, Interi ka rrëmbyer tri pikë të tjera shumë të rëndësishme, duke e mposhtur 2-1 Sampdorian.

Pas ndeshjes, Nainggolan, që shënoi golin e tri pikëve, foli për situatën te Interi dhe shokun e skuadrës, Mauro Icardi, të cilit i është marrë shiriti i kapitenit.

“Unë mendoj se Icardi ka dhënë gjithmonë gjithçka, shpresoj për atë dhe për skuadrën që të rikthehet sa më parë”, u shpreh Nainggolan.

“Në sulm kemi një tjetër futbollist që po luan shumë mirë, por kemi nevojë për të gjithë dhe shpresojmë që të zgjidhet sa më parë”, vijoi Nainggolan.

“Në të kaluarën kam pasur problem, por tani mendoj vetëm për të luajtur dhe të jap më të mirën për Interin”, përfundoi Radja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...