Tifozja seksi kërkon të shpëtojë ekipin e zemrës - Bota Sot
Tifozja seksi kërkon të shpëtojë ekipin e zemrës

Futboll

Tifozja seksi kërkon të shpëtojë ekipin e zemrës

Më: 14 mars 2019 Në ora: 19:18
Erika Aurora

Me një karrierë të suksesshme në modeling dhe në aktrim, bukuroshja Erika Aurora është gjithashtu shumë e dashuruar pas futbollit dhe bën tifo për skuadrën e Kaljarit.

Ajo nuk e ka fshehur asnjëherë preferencën e saj për skuadrën ishullore, që është ekipi i qytetit të saj të lindjes.

Image

Kaljari momentalisht renditet në vendin e 14-të në kampionat dhe Erika ka gjetur një mënyrë të veçantë për t’i dhënë kurajë skuadrës, duke postuar foto të “nxehta” në rrjetet sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...