Ribery nuk tërhiqet - Bota Sot
Ribery nuk tërhiqet

Futboll

Ribery nuk tërhiqet

Më: 15 mars 2019 Në ora: 11:22
Ribery

Franck Ribery së shpejti do të luajë ndeshjen e lamtumirës me Bayern Munich por nuk ka ndërmend të tërhiqet. 35-vjeçari i cili pas pak ditësh do të mbushë 36, mendon se mund të japë ende në fushë dhe ofertat për të nuk mungojnë si nga Europa dhe jashtë saj.

Më e rëndësishmja duket se ka ardhur nga Katari ku Al Sadd është gati t’i ofrojë një page të konsiderueshme për dy sezone ndërsa një tjetër arsye është edhe Xavi Hernandez i cili luan me ekipin katariot dhe e ka ftuar të bashkohet me të në verën e ardhshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...