Real Betis – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare - Bota Sot
Real Betis – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Real Betis – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Më: 17 mars 2019 Në ora: 19:34
Foto ilustrim

Real Betis dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare.

Real Betis dhe Barcelona do të takohen në javën e 28-të në La Liga.

Katalonasit do të jenë pa Ousmane Dembelen dhe Rafinhan, që janë të lënduar, gjersa Betis i ka të gjithë lojtarët në dispozicion.

Ndeshja starton në ora 20:45, ndërsa zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Benito Villamarín’.

Image
Image

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të ndeshjes, Betis – Barcelona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...