‘Kallet’ stadiumi, Bakayoko realizon gol ndaj Interit - Bota Sot
‘Kallet’ stadiumi, Bakayoko realizon gol ndaj Interit

Futboll

‘Kallet’ stadiumi, Bakayoko realizon gol ndaj Interit

Më: 17 mars 2019 Në ora: 21:59
Pamje nga ndeshja

Skuadra e Milanit ka shënuar golin e parë ndaj Interit.

Mesfushori i Milanit, Bakayoko ka realizuar golin e parë për Milanin dhe ka ngushtuar epërsinë e Interit.

Bakayoko ka realizuar gol në minutën e 56’të të sfidës.

Rezultati aktual i takimit është 1-2.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...