Del kënga e përfaqësueses së Kosovës për ‘Euro 2020’ - Bota Sot
Del kënga e përfaqësueses së Kosovës për ‘Euro 2020’

Futboll

Del kënga e përfaqësueses së Kosovës për ‘Euro 2020’

Më: 18 mars 2019 Në ora: 13:13
Del kënga e përfaqësueses së Kosovës për ‘Euro 2020’

Është publikuar kënga për përfaqësuesen e Kosovës në eliminatoret për ‘Euro 2020’.

Kënga është realizuar në bashkëpunim me Federatën e Futbollit të Kosovës dhe  tifozët 'Dardanët’.

Videoklipi i këngës do të xhirohet më datë 25 mars, gjatë ndeshjes Kosovë-Bullgari në stadiumin ‘ Fadil Vokrri’.

Kënga ‘Gol duam gol’ është kënduar nga Jehona Lumi dhe Florent Abrashi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...