Sarri po ecë “Via – Italia” - Bota Sot
Sarri po ecë “Via – Italia”

Futboll

Sarri po ecë “Via – Italia”

Më: 18 mars 2019 Në ora: 21:58
Maurizio Sarri

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri është duke u ballafaquar me presion të madh për të mbajtur detyrën.

Bordi i ekipit londinez ka pasur një diskutim mbi të ardhmen e trajnerit italian.

Krerët e Chelseat janë të shqetësuar dhe të zhgënjyer me performacën e klubit në këtë sezonë.  

Mediumi anglez Sky Sports, shkruan se Sarri mund të shkarkohet së shpejti. “Blutë” aktualisht janë në vendin e 6-të në tabelë, me 57 pikë, 3 më pak se Arsenali që është i 4-ti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...