Muriçi i gatshëm për ndeshjet me Danimarkën e Bullgarinë - Bota Sot
Muriçi i gatshëm për ndeshjet me Danimarkën e Bullgarinë

Futboll

Muriçi i gatshëm për ndeshjet me Danimarkën e Bullgarinë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 23:26
Arian Muriqi

Arijanet Muric tashmë gjendet në Prishtinë dhe i është bashkuar Kombëtares së Kosovës.

Portieri i talentuar i “Dardanëve”, Arijanet Muric, i është bashkuar skuadrës së Kosovës dhe është në dispozicion të Bernard Challandes para ndeshjeve në stadiumin “Fadil Vokrri”, me Danimarkën e Bullgarinë, raporton Gazeta Express.

Muric ka publikuar në llogarinë zyrtare në Facebook duke treguar se është gati për ndeshjet e 21 dhe 25 marsit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...