Chelsea e gatshme të heq dorë nga Hazard - Bota Sot
Chelsea e gatshme të heq dorë nga Hazard

Futboll

Chelsea e gatshme të heq dorë nga Hazard

Më: 19 mars 2019 Në ora: 00:27
Eden Hazard

Skuadra Chelsea është e gatshme që të heq dorë nga sulmuesi belg Eden Hazard.

Kontrata e tij pritet të skadojë në vitin 2020 dhe skuadra angleze nuk dëshiron që t’i vazhdojë kontratën atij, shkruan Goal.

Më parë është raportuar se futbollisti 28 vjeçar do t’i bashkohet Real Madridit. Mirëpo deri tani ende nuk është bërë zyrtare ndonjë ofertë nga skuadra spanjolle.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...