Franca me më të mirët e nis rrugëtimin për “Euro 2020” - Bota Sot
Franca me më të mirët e nis rrugëtimin për “Euro 2020”

Futboll

Franca me më të mirët e nis rrugëtimin për “Euro 2020”

Më: 22 mars 2019 Në ora: 20:44
Mbappe dhe Grinzman

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Francës e Moldavisë.

Franca e nis rrugëtimin për Euro 2020 nga ora 20:45.

Në Grupi H, bashkë me Francën e Moldavinë, gjenden edhe Shqipëria, Turqia, Andorra, e Islanda

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat