Zidane sjell revulocion, ja dy largimet e para të Real Madrid - Bota Sot
Zidane sjell revulocion, ja dy largimet e para të Real Madrid

Futboll

Zidane sjell revulocion, ja dy largimet e para të Real Madrid

Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:10
Zinedine Zidane

Kjo verë do jetë shumë e fuqishme për Real Madrid-in.

Kthimi i Zinedine Zidane në krye të skuadrës nënkupton nisjen e një cikli të ri për ‘Los Blancos’, që këtë sezon kanë shënuar një nga periudhat më të dobëta në vitet e fundit.

‘Dora’ e Zidanes ka filluar të ndihet, me Real Madrid që ka finalizuar transferimin e parë, duke arritur marrëveshje me Porton për transferimin e Eder Militao për 50 milionë euro.

Transferimi i Militaos, ka bërë që dy mbrojtës të Real Madridit të mos e shohin të ardhmen në Bernabeu.

‘AS’ shkruan se Naxho dhe Jesus Vallejo, do të jenë largimet e para nga Real Madrid gjatë afatit kalimtar veror.

Nacho është 29 vjeçar, ndërsa Jesus Vallejo 22 vjeçar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...