Pa skuadër dhe nuk ftohet nga Kosova, Donis Avdijaj: Hetimet vazhdojnë - Bota Sot
Pa skuadër dhe nuk ftohet nga Kosova, Donis Avdijaj: Hetimet vazhdojnë

Futboll

Pa skuadër dhe nuk ftohet nga Kosova, Donis Avdijaj: Hetimet vazhdojnë

Më: 25 mars 2019 Në ora: 09:41
Donis Avdijaj

Donis Avdijaj e ka vënë karrierën e tij në një pikë tejet kritike.

Donis Avdijaj ka mbetur pa skuadër, pasi është përjashtuar nga Williem ll.

Lojtari nga Kosova është suspenduar nga skuadra holandeze për arsye disiplinore, andaj kjo gjë ka ndikuar edhe te Kosova.

Avdijaj nuk është ftuar nga Bernard Challandes për ndeshjen që e zhvilluan ndaj Danimarkës dhe ndaj kësaj të sotmes, Bullgarisë.

Istogiani ka paralajmëruar se ai do të rikthehet shumë shpejtë në futboll, duke publikuar një foto nga fituesi.

“Hetimet vazhdojn, heheh….KYSMET”, ka shkruar Avdijaj.

Image

Por, mbetet të shihet gjatë afatit kalimtar të verës se ku do të luajë lojtari, që e ka vënë në rrezik karrierën e tij pas atyre veprimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...