Kryetari i ‘Dardanëve’ vjen me një postim interesant para ndeshjes me Bullgarinë - Bota Sot
Kryetari i ‘Dardanëve’ vjen me një postim interesant para ndeshjes me Bullgarinë

Futboll

Kryetari i ‘Dardanëve’ vjen me një postim interesant para ndeshjes me Bullgarinë

Më: 25 mars 2019 Në ora: 18:01
Dardanët

Kryetari i tifozëve të kombëtares së Kosovës, ‘Dardanët’, Lulzim Berisha ka bërë një postim interesant para ndeshjes ndaj Bullgarisë.

Kosova dhe Bullgaria takohen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian ‘EURO 2020’.

“Të rritun nga lufta, ma t’fortë se frika! Forca Kosova. Për ty hero, Fadil Vokrri”, ka shkruar Berisha në Facebook.

Të rritun nga lufta, më t'fortë se frika! Forca Kosova
#per #ty #Hero #FadilVokrri
#Daranët

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...