Thaçi dhe Veseli me djemtë e tyre në “Fadil Vokrri” - Bota Sot
Thaçi dhe Veseli me djemtë e tyre në “Fadil Vokrri”

Futboll

Thaçi dhe Veseli me djemtë e tyre në “Fadil Vokrri”

Më: 25 mars 2019 Në ora: 21:05
Thaçi dhe Veseli me djemtë e tyre

Kosova është duke luajtur me Bullgarinë në kuadër të kualifikimeve për Evropianin “Euro 2020”.

Ndeshja po luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Të pranishëm në këtë ndeshje janë edhe zyrtarët e lartë të shtetit.

Aty janë presidenti Hashim Thaçi dhe kryeparlamentari Kadri Veseli.

Të dytë këta janë me djemtë e tyre. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...