Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro - Bota Sot
Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro

Futboll

Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro

Më: 26 mars 2019 Në ora: 11:50
Mauro Icardi

Sipas gazetës "Corriere dello Sport", objektivi kryesor për momentin mbetet Edin Dzeko, paga e të cilit tek Roma është 4.5 milion euro.

Megjithatë sulmuesit i skadon në vitin 2020 dhe Roma kërkon të paktën 30 mmilionë euro, dhe për momentin Interi nuk është i gatshëm të shpenzojë.

Ndërkohë për Dzeko-n interes kanë shfaqur dhe disa skuadra në Premier League

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...