Kështu dukeshin Hashimi, Kadria dhe Agimi në tribuna - Bota Sot
Kështu dukeshin Hashimi, Kadria dhe Agimi në tribuna

Futboll

Kështu dukeshin Hashimi, Kadria dhe Agimi në tribuna

Nga: Kemajl Goca Më: 26 mars 2019 Në ora: 12:32
Agim Ademi

Në emocione të pakufishme! Agim Ademi, kryetar i Federatës së Futbollit të Kosovës, së fundi i sulmuar nga një grup për ta rrëzuar nga Federata. Ademi shihet në tribuna VIP me kryetarin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli. Fotot që janë publikuar në faqen e FFK-së, janë të ndryshme.

Te e para shihet se Ademi dhe Thaçi janë në emocione, ndërsa Veseli shikon se kush i ka shkruar mesazh, kushedi se çka.

Image

Te e dyta, të rreshtuar fije e për pe, Ademi, Thaçi e Veseli, shikojnë me vëmendje sfidën, me një emocion të madh dhe që të gjithë të impresionuar nga barazimi.

Image

Por e kanë kuptuar se sporti është ai që po iu zbardh fytyrën shtetit. A thua, kush e ka uruar i pari Ademin?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...