Benitez zbulon skuadrën e vetme me të cilën është në bisedime - Bota Sot
Benitez zbulon skuadrën e vetme me të cilën është në bisedime

Futboll

Benitez zbulon skuadrën e vetme me të cilën është në bisedime

Më: 6 prill 2019 Në ora: 00:21
Rafael Benitez

Rafael Benitez duket se do të jetë një nga trajnerët shumë të përfolur për të ardhmen e tij. Trajneri i Newcastle thuhej se ishte në bisedime me skuadra nga Franca dhe Spanja. Por, Rafa i ka mohuar këto shkrime.

“Klubi i vetëm me të cilin po flas për të ardhmen time është Newcastle United dhe unë po pres përgjigjen e tyre. Kemi qenë në kontakt, kemi folur për të ardhmen. Dhe tani po pres përgjigjen.

Nuk është e vërtetë që kam pasur ndonjë takim me ndonjë agjent francez në Mançester. Jam i fokusuar në punë dhe nuk takohem me askë tjetër deri në fund të sezonit” ka thënë Benitez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...