Interi ofron 40 milion euro për Gundogan - Bota Sot
Interi ofron 40 milion euro për Gundogan

Futboll

Interi ofron 40 milion euro për Gundogan

Më: 13 prill 2019 Në ora: 14:53
Ikay Gundogan

Interi kërkon të përforcojë mesfushën për sezonin e ardhshëm.

Së fundmi ideja më e re për zikaltrit është lojtari i Manchester City-t Ikay Gundogan.

Gjermanit i skadon kontrata me qytetarët në qershor të vitit 2020 dhe nuk është i gatshëm të rinovojë.

Ndërkohë për ta lënë të lirë kampionët e Premier League kërkojnë reth 40 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...