Ish-lojtari i Interit shtrohet me urgjencë në spital, frikë te Valencia - Bota Sot
Ish-lojtari i Interit shtrohet me urgjencë në spital, frikë te Valencia

Futboll

Ish-lojtari i Interit shtrohet me urgjencë në spital, frikë te Valencia

Më: 18 prill 2019 Në ora: 18:38
Geoffrey Kondogbia

Momente frike për Geoffrey Kondogbia.  I operuar në kofshë për shkak të dëmtimit pas ndeshjes së fundit të luajtur në La Liga, ndaj Rayo Vallecano, ish-mesfushori i Interit ka përfunduar në sallë operacioni për shkak të hematomave dhe mpikjes së gjakut.

Shumë frikë, po për fat gjithçka ka kaluar dhe mjekët kanë përjashtuar pasoja të rënda. Francezi ndoshta ka mbyllur sezonin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...