Barça e do Filipe Luisin - Bota Sot
Barça e do Filipe Luisin

Futboll

Barça e do Filipe Luisin

Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:48
Phelipe Luiz

Gjiganti katalunas është i interesuar ta përforcojë krahun e majtë të mbrojtjes

Filipe Luis është bërë objektiv i Barcelonës, shkruan Gazeta Express.

Mbrojtësi i majtë i Atletico Madridit gjatë verës do të jetë lojtar i lirë, prandaj gjiganti katalunas e ka vënë në shënjestër.

33 vjeçarin e do po ashtu edhe Borussia Dortmundi, por Barça duket favorite për ta bërë të vetin atë.

Trajneri Ernesto Valverde është në kërkim të rezervistit të Jordi Albas dhe braziliani me eksperiencën e tij mund t’i kryejë punë kampionit spanjoll.

Nga ana e saj, Atletico nuk duket e interesuar për t’ia vazhduar kontratën ish-futbollistit të Chelseat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...